Me oleme lootuse ja kooskäimise rahvas. Järgmistel hingamispäevadel saame kokku arvuti- või telefoniekraani vahendusel ja kuigi me näeme ülekande ajal piiblitunni arutelus osalejaid ja jutlustajat, võiksime vaatajatena tervitada ka üksteist.

Nii piiblitund kui jumalateenistus kantakse laupäeva hommikul algusega 11.00 üle aadressil otse.advent.ee. Jumalateenistused kantakse üle Tallinnast Terve Elu Keskusest. Eeloleval hingamispäeval jutlustab Mervi Kalmus.

Et meil oleks rohkem tunnet ja kogemust, et oleme hingamispäeval koos, esitab ülekandemeeskond üleskutse: palun filmige oma (perekonna) lühike tervitussõnum telefoniga üles ja laadige see sellesse kausta.

Tervitussõnumeid näidatakse piiblitunni ja jumalateenistuse vahele jääval ajal. Tervitusvideo võib olla ka ilma verbaalse sõnumita, kõige olulisem on, et näeksime üksteist vilksamisigi.

Filmige video kindlasti horisontaalpildiga ja võimalikult kõrge resolutsiooniga, video pikkus olgu kuni 20 sekundit (võib olla ka lühem), videol võib lehvitada, öelda tervitussõnad, mängida pilli, võib saata ka pildiseeria sellest, kuidas teie peres sel eraldatuse ajal hingamispäeva veedetakse. Kui videol on sõnaline osa, pange tähele, et filmija sõrm ei oleks filmimise ajal telefoni mikrofoni ees.

Muudame koos oma veebijumalateenistuse kogukondlikumaks. Aitäh kõigile, kes mõttega kaasa tulevad! Loodame, et sõnumeid tuleb nii palju, et neid jagub ka järgmiste hingamispäevade ülekannetesse. Seega, kui sul on soov saata tervitusvideo, aga selleks hingamispäevaks see valmis ei saa, siis on sinu video teretulnud ka hiljem.